Kurs Instruktora w Pływaniu

Lubisz pływać? Praca z innymi ludźmi sprawia Ci przyjemność? Jeśli tak to nie ma co zwlekać, zapisz się na kurs instruktora pływania.

Zajęcia odbywają się na poznańskich basenach, praktyka jest poparta teorią. Kurs na instruktora pływania składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Jeśli masz braki związane z umiejętnościami pływackimi to w trakcie kursu popracujemy nad Twoją techniką. Każdy uczestnik po zapisaniu się na kurs otrzymuje materiały części teoretycznej w formie elektronicznej, przyswaja sobie wiedzę wtedy gdy ma na to czas. Współpracujemy z poznańskimi pływalniami oraz szkołami pływania.

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie
Dobra umiejętność pływania
Brak przeciwwskazań lekarskich do udziału w kursie oraz pracy instruktora (potwierdzenie wystawione przez lekarza)

Program

nauczanie i doskonalenie 4 sportowych technik pływackich, nawrotów, startów

nurkowanie w głąb, na odległość, orientacja pod wodą, warunki bezpieczeństwa

pływanie długodystansowe, elementy ratownictwa

zajęcia rekreacyjno-animacyjne w wodzie

asystowanie, prowadzenie fragmentów lekcji w zakresie nauczania pływania

asystowanie i prowadzenie fragmentów zajęć w zakresie doskonalenia pływania, dla uczniów różnym wieku, na różnym etapie zaawansowania

przygotowanie konspektu i przeprowadzenie lekcji egzaminacyjnej

Sposoby asekuracji indywidualnej ucznia

Instruowanie

Termin:
Październik 2018

Cena:
790 zł

Kurs prowadzą:

Mariusz Woźniak

Wykładowca AWF trener pływania z wieloma sukcesami na koncie, autor programów metodycznych . Wyszkolił wielu instruktorów. Ponadto instruktor sportu w Narciarstwie Alpejskim, instruktor skoków do wody, instruktor gimnastyki i akrobatyki, wykładowca i egzaminator Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego.

Bartosz Woźniak

Magister kierunku Wychowanie Fizyczne na poznańskim Awf-ie. Trener pływania, instruktor skoków do wody, instruktor snowboardu. Prowadzi szkołę pływania na poznańskich Termach Maltańskich.

Galeria

Zapisz się na kurs już teraz!